Unplash

Mängi pallimänge direktor Garri Raagmaaga kaks korda nädalas

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž on tuntud oma akadeemilise tipptaseme poolest, kuid vähem on teada selle suurepärastest sportimisvõimalustest. On ju  tuntud fakt, et sport hoiab meid füüsiliselt tervena, loob sidemed kaasüliõpilastega ning aitab lõõgastuda ja stressi maandada.

Aktiivsetele ja sportlikele üliõpilastele on loodud head sportimistingimused. Esmaspäeviti ja kolmapäeviti on võimalik üliõpilastel tasuta võtta osa pallimängutreeningutest (korvpall ja võrkpall) Pärnu Kesklinna võimlas.

Lisaks saab aktiivselt osa võtta ka üliõpilaste suvemängudest, talimängudest ja TudengiPallist. Kolledži spordiüritused ja võistlused loovad võimaluse üliõpilastel näidata oma oskusi ja areneda meeskonnana.

Kuid mida teevad need, kellele pallimängud ei sobi? Pärnu linnas on palju sportimisvõimalusi alustades vabaajakeskustest, lõpetades jõusaalidega. Üks suurimaid murekohti, millega paljud üliõpilased silmitsi seisavad, on raha puudus.

Kolledži direktori Garri Raagmaa sõnul on sportimisvõimaluste laiendamine linna raames tudengite endi aktiivsuse küsimus. „Kui soodustust ei küsi, siis ka ei saa.“

Täpsem info treeningute toimumise kohta on kättesaadav meie kodulehel https://parnu.ut.ee/et/sisu/sportimine.