AAA

Vastuvõtt 2015


Rakenduskõrgharidusõpe

Kõigil õppekavadel nii päevane kui avatud ülikooli õppevorm

  • Saabuval sügisel on veel võimalik
    õppima asuda eksternina.

Magistriõpe

 

    • Saabuval sügisel on veel võimalik
      õppima asuda eksternina.

 

 

 

Miks valida just Pärnu kolledž?

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž asutati Tartu Ülikooli esimese kolledžina 1996. aastal. Meil õpib ligikaudu 800 üliõpilast. Pakume kõrgharidust viiel õppekaval. Õppetöö toimub nii päevases kui avatud ülikooli õppevormis (e. kaugõppes). Lisaks kvalifitseeritud kolledži õppejõududele õpetavad siin külalisõppejõududena oma ala tunnustatud spetsialistid Tartu Ülikoolist ja teistest ülikoolidest.

Kolledž on üks rahvusvahelisema õppekeskkonnaga üksusi Tartu Ülikoolis. Rahvusvaheline õppekava on toonud Pärnusse arvukalt välistudengeid nii Euroopast, Aasiast, Ameerikast kui ka Aafrikast ning loenguid annavad külalisõppejõud Euroopast ja USA-st.

Soosime üliõpilaste rahvusvahelise haarde suurenemist ja konkurentsivõime kasvu läbi mitmekülgsete praktikavõimaluste – õppepraktikad on viinud tudengeid nii Skandinaaviasse, Hispaaniasse, Portugali, Itaaliasse, Kreekasse kui lausa Egiptusesse ja USA-sse. Mitmed tudengid kasutavad võimalust õppimiseks välismaal.

Tudengielu on Pärnu kolledžis aktiivne ja rikastab ülikooliaega paljude omanäoliste, sh ka juba traditsiooniks kujunenud üritustega, nagu rebastepidu,  jõulukarneval, tudengite talvepäevad jne. Kolledžis tegutsevad spordiringid, tudengiteater ning loomulikult ka üliõpilasesindus, mis esindab üliõpilaste huve ja õigusi. Ühiselamut asendavad mitmed Pärnu linna majutusasutused, kes pakuvad üliõpilastele elukohta sügisest kevadeni.

Lisaks: pakume hulgaliselt erialaseid täienduskoolitusi. Vaata koolituskalendrit.