AAA

Täiendusõpe Tartu Ülikooli Pärnu kolledžist

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub laia valikut erialaseid ja vabahariduslikke koolitusi, mille hulgast leiab sobiva nii koolinoor kui täiskasvanud ja juba väärikas vanuses olev õppija.

Süvendatult on võimalik ettevõtluse valdkonnas teadmisi omanda, liitudes igal õppeaastal toimuva ettevõtluskooli kursusega. Koolinoortele pakub mitmesuguseid loenguid, laagreid ja palju muud põnevat Noorte Teaduskeskus, aktiivsetele ja teadmishimulistele väärikatele (vanuses 50+)  juba 2010. aastal alustanud Väärikate ülikool oma loengute ja õpitubadega. Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Ettevõtetele ja asutustele pakume erinevaid tellimuskoolitusi, mille tugevuseks on praktika ja tipptasemel teooria seotus.

Kursuste valikut laiendab võimalus osaleda täiendusõppijana ka tasemeõppe õppeainetel. Läbitud kursusi  saab arvestada tasemeõppe õppekavade täitmisel õpiväljundite poolest sobiva ainekursuse olemasolul vastavas kõrgkoolis.

 Kursuse lõpetajatele väljastatakse Tartu Ülikooli täiendusõppe tunnistus koos hinnetelehega ning kursuste mahtu arvestatakse ainepunktides (EAP), mida õppija saab vajadusel tasemeõppesse üle kanda.
 

Liitu täiendusõppe uudiskirjaga

Saada koolitusPÄRING!

Lisainfo
taiendusope [ät] pc [dot] ut [dot] ee
Tel: 445 0539