Tartu Ülikooli üliõpilasesindus

Tule tudengi hääleks! – Tartu Ülikooli üliõpilasesindus kutsub kandideerima üliõpilasesindajaks

Igal kevadel valivad kõik Tartu Ülikooli tudengid üliõpilasesindusse uued esindajad, kes toovad endaga kaasa värskeid ideid. Ka Sina võid esitada avalduse ja saada esindajaks!

Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse (TÜÜE) ülesanne on seista üliõpilaste huvide ja vajaduste eest ning toetada neid oma õiguste kaitsmisel. Esinduses on enam kui 140 üliõpilast igast instituudist ja valdkonnast ning tööd koordineerivad juhatus ja büroo.

Üliõpilased on esindatud igas instituudi ja valdkonna nõukogus, senati koosolekul ning kõigis komisjonides, mis üliõpilaselu mõjutavad. See tähendab, et tudengiesindajal on sõnaõigus ja võimalus edendada ülikoolielu. Kevadeti valivad Tartu Ülikooli üliõpilased endale uued esindajad, kelle mandaat kestab üks aasta. Lisaks võimalusele ülikoolielus rohkem kaasa rääkida leiad uue esindajana eest ka toreda seltskonna, kuhu kuulub tudengeid igast valdkonnast.

TÜÜE üldvalimiste ajakava
25.0307.04   Kandideerimisperiood
08.–12.04         Lisaperiood kandideerimiseks
22.30.04       Valimisperiood
03.05               Valimistulemustest teavitamine

Kui soovid teada, mida üliõpilasesindajaks olemine endast kujutab või milline on TÜÜE struktuur, loe lähemalt TÜÜE kodulehelt

Küsimuste korral kirjuta julgelt e-posti aadressil tyye@ut.ee.

Hääleta oma esindaja poolt siin!

Pilt Aurora Ruusist.

Aurora Ruus: üliõpilasesindaja on lüliks tudengite ja ülikooli vahel

Suur töö- ja karjäärimess „Karjääri Start 2024"

Pärnu kolledži eestvedamisel toimub suur töö- ja karjäärimess „Karjääri start 2024“