Teele Mustallikas

GALERII: Avatud uste päev tõi kokku pea 100 huvilist

10. aprillil 2024 toimunud Pärnu kolledži avatud uste päev tõi kokku pea 100 huvilist nii Pärnumaalt kui ka mujalt Eestist. Päev pakkus külalistele võimalust tutvuda lähemalt kolledži õppeprogrammide, õppejõudude ja üliõpilastega.

Päeva alustati fuajees asuval messialal, kus huvilised said ülevaate kolledži mitmekesistest õppimisvõimalustest. Üliõpilased ja õppejõud jagasid oma kogemusi ja vastasid küsimustele, aidates tulevastel potentsiaalsetel tudengitel leida enda jaoks sobivaim õppesuund.

Lisaks messialale pakuti mitmeid töötubasid, mis käsitlesid erinevaid aktuaalseid teemasid. Töötubade valik hõlmas stressijuhtimise strateegiaid, turismivaldkonna mitmekülgsust, ettevõtlusega alustamist ja sotsiaalmeedia rolli isikliku kuvandi kujundamisel. Osalejatel oli võimalus osaleda kahes valitud töötoas, saades nii praktilisi teadmisi kui ka uusi ideid oma tulevaseks haridusteeks ja karjääriks.

Päeva jooksul viidi läbi ka majatuurid, mis andsid võimaluse näha kolledži erinevaid soppe ja saada parem ettekujutus õppeasutuse igapäevaelust.

VAATA PILDIGALERIID

TÜ Pärnu kolledži õppekavad

Rakenduskõrgharidusõpe

Bakalaureuseõpe

Magistriõpe

Vastuvõtt magistriõppesse hetkel juba toimub ja kestab kuni 26. juunini 2024. Vastuvõtt rakenduskõrgharidusõppesse ja bakalaureuseõppesse toimub 12. juunist kuni 26 juunini 2024.

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Magistriõppekava „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“

Avatud uste päev 2024

Avasta oma tulevikuvõimalused Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis - tule 10. aprillil avatud uste päevale!

Persoonibrändipõhine ettevõtlus

Vastuvõtt Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse on avatud!