#täiendusõpe
hääle kasutamine avalikel esinemistel

Praktiline koolitus "Hääle kasutamine avalikel esinemistel"

#sisseastumine
Teenusedisaini päev 2023

JÄRELVAADATAV: „Teenusedisaineri mitmekülgne tööriistakast: teadmised, oskused, vahendid“

#sport
Sportimine Pärnu kolledžis

Mängi pallimänge direktor Garri Raagmaaga kaks korda nädalas

01.02.2024
Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis toimus hiljuti rahvusvaheline konverents, mis tõi kokku projektimajanduse spetsialistid, ettevõtjad ja juhid üle maailma.
  • #ettevõtlus
  • uudis
Malle Erendi isikunäitus “Armastusega".
  • #kultuur
  • uudis
Maikuus, kui loodus ärkab ja toomepuud Tartus õitsele puhkevad, ootame kõiki Pärnu kolledži vilistlasi osalema Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutulekul „Tagasi ülikooli”.
  • #vilistlaste kokkutulek
  • uudis
13. märtsil kell 19 ootame kõiki restorani Kolhethi, kus toimub vestlusõhtu „4 samba jutud“ järjekordne kohtumine. Seekordne külaline on sõudmise maailmameister, poliitik, ettevõtja ja Pärnu kolledži vilistlane Jüri Jaanson.
  • #kultuur
  • uudis
14. märtsil kell 13 on kõik ülikoolipere liikmed ja keelehuvilised oodatud Tartu Ülikooli aulasse emakeelepäeva tähistama.
  • uudis
Pärnu kolledžis saab õppida ka sessioonõppes, kus õpe toimub üks kord kuus kolmapäevast pühapäevani, sobides ideaalselt töö- ja pereelu kõrvalt õppijatele.
  • uudis
22.02.2024 said Pärnumaa Kutsehariduskeskuse eriala „Majutusettevõtte juhtimine“ 5. taseme lõpetajad oma tunnistused kätte restoranis "Rõõm" toimunud pidulikul aktusel. Sündmuse eripäraks on tiheda koostöö näide Tartu Ülikooli Pärnu kolledžiga, mis võimaldab õppijatel sujuvalt liikuda kutseharidusest kõrgharidusse.
  • uudis
Pärnu kolledžis ettevõtluse ja projektijuhtimise sessioonõpe annab võimaluse õppida ka töö kõrvalt. Õpe toimub üks kord kuus kolmapäevas pühapäevani. Kuid miks valida ettevõtluse ja projektijuhtimise.
  • #ettevõtlus
  • uudis
Tartu Ülikooli 2023. aasta õppejõud sotsiaalteaduste valdkonnas on Pärnu kolledži sotsiaaltöö õpetaja Valter Parve.
  • #õpetamine
  • uudis
Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse moodustatud komisjon valis esitatud taotluste hulgast Tartu Ülikooli 2023. aasta õppejõud.
  • #tunnustamine
  • uudis
14.–15. märtsil 2024 toimub Pärnu kolledžis ja Pärnumaa Kutsehariduskeskuses tasuta seminar, mis keskendub eduka restorani käivitamisele ja toidudisaini trendidele.
  • #täiendusõpe
  • uudis
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium avalikustas hiljuti pikaajalise majanduspoliitika plaani, mis seab sihiks Eesti majanduskeskkonna tugevdamise, uuenduslikkuse suurendamise ja vastutustundliku ettevõtluse edendamise.
  • #kestlikkus
  • uudis
31. jaanuaril toimus TÜ kunstimuuseumis ajalooraamatu „Academia Pernaviensise lugu. Tartu ülikool Pärnus aastail 1699–1710“ esitlus.
  • uudis
2024/2025. õppeaastast jõustuvad muudatused puudutavad sisseastujaid ja üliõpilasi, kes kaaluvad õpingute katkestamist või soovivad tulevikus uuesti tasuta samal õppeastmel õppima asuda.
  • uudis
Algatuse raames on nüüdseks tekkinud rohkem kui 150 riigist pärit ja üle 1600 institutsiooni hõlmav võrgustik, mis kaasab kõrgharidusasutusi ÜRO tegevusse. Ülikool on määranud kolledži algatuse sisujuhiks.
  • #koostöö
  • uudis
TÜ Pärnu kolledž võtab koos partneritega osa Riigikantselei korraldatavast Innosprindist - intensiivsest disainmõtlemise programmist, mille eesmärk on viie tööpäeva jooksul jõuda probleemi tuvastamisest kuni kasutajate poolt testitud lahendusteni.
  • #koostöö
  • uudis
Alates 1. veebruarist 2024 saab esitada avaldusi TÜ Pärnu kolledži magistriõppesse astumiseks. Eestikeelsesse magistriõppesse astumiseks võetakse avaldusi vastu SAIS-is kuni 26. juunini 2024
  • uudis
Pärnu linnavalitsus koostöös TÜ Pärnu kolledži, Pärnumaa Arenduskeskuse ja Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatoriga korraldab aprilli alguses taas Pärnu loometalgud. Ideekorje toimub 22. jaanuarist 1. märtsini.
  • uudis
14. veebruaril 2024 kell 19 toimub Pärnu restoranis Kolhethi (Kuninga 36) Pärnu kolledži populaarse vestlusõhtute sarja "4 samba jutud" viies kohtumine.
  • uudis
Konverentsil „Õppejõult õppejõule 2024: püsiv ja püsimatu õpetamises“ andis Tartu Ülikooli õppeprorektor Aune Valk üle 2023. aasta õppeteo ja õppekvaliteedi edendamise auhinnad.
  • #tunnustamine