#ettevõtlus #õppimine #sisseastumine
Ettevõtlus ja projektijuhtimine

Ettevõtlus ja projektijuhtimine – õpi töö kõrvalt!

#ettevõtlus
Loometalgud 2024

Pärnu Loometalgud võitis liikumisraja idee

#ettevõtlus
Projektijuhtimise konverents

Pärnu kolledžis toimunud rahvusvaheline konverents avardas projektijuhtimise horisonte

Otsi uudist

Pärnu linnavolikogu laiendab alates 1. maist 2024 Pärnus tasulist parkimisala ja see puudutab ka Pärnu kolledži ümbruses asuvaid tänavaid.
  • uudis
10. aprillil 2024 toimunud Pärnu kolledži avatud uste päev tõi kokku pea 100 huvilist nii Pärnumaalt kui ka mujalt Eestist.
  • #sisseastumine
  • uudis
Aurora Ruus on TÜ humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna üliõpilaskogu ning filosoofia ja semiootika instituudi üliõpilaskogu esindaja ning ...
  • #tudengile
  • uudis
Igal kevadel valivad kõik Tartu Ülikooli tudengid üliõpilasesindusse uued esindajad, kes toovad endaga kaasa värskeid ideid. Ka Sina võid esitada avalduse ja saada esindajaks!
  • #tudengile
  • uudis
5.–6. aprill toimusid Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis loometalgud, mis tõid kokku tegusad inimesed üle terve linna. Ürituse eesmärk oli ühendada erinevate valdkondade esindajad, et koos leida innovatiivseid lahendusi, mis muudaksid meie ühist elu Pärnus veelgi paremaks.
  • #ettevõtlus
  • uudis
24. aprillil kella 13–17 toimub Zoomis ja TÜ muuseumi valges saalis vaimse tervise hoidmisele pühendatud konverents.
  • #ühiskonnale
  • uudis
Koolitus on mõeldud kõigile, kes tunnevad huvi investeeringute ja eriti kinnisvarainvesteeringute vastu, olenemata varasemast kogemusest selles valdkonnas.
  • #täiendusõpe
  • uudis
Pärnu kolledž kutsub kõiki väärikate ülikooli lõpetajaid ja nende lähedasi osa saama meeldejäävast lõpuaktusest, mis toimub 8. mail kell 14.00 Pärnus, Strand SPA-s. See päev tähistab meie õppurite pühendumust ja saavutusi läbi õppeaasta, tuues kokku erilised hetked, tarkused ja kogemused.
  • #instituudist
  • uudis
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž ootab oma meeskonnaga liituma tehnoloogilise innovatsiooni spetsialisti, kelle töö eesmärgiks on luua Pärnumaa innovatsioonikeskus KOBAR rakendusuuringutega uut erialateadmist ning luua tingimused tehnoloogilisteks uuenduseks piirkondlikes kestliku arengu eesmärkides.
  • uudis
Ootame oma meeskonnaga liituma keskkonna-kliimanalüütikut, kelle töö eesmärgiks on luua Pärnumaa innovatsioonikeskus KOBAR rakendusuuringutega uut loodus- ja keskkonna-alast erialateadmist, hinnata piirkondlike arengukavade ja arendusprojektide elluviimist kestliku arengu eesmärkides ning panustada piirkondlikesse uuendustesse innovatsioonikeskuse tegevussuundadel.
  • uudis
Pärnumaa tootmisettevõtete arengu toetamiseks ning tehnoloogiavaldkonna spetsialistide järelkasvu tagamiseks kutsuti 2023. aasta sügisel ellu valdkonna spetsialiste ühendav koostöövõrgustik inseneeriaKOBAR, mille raames ootab Tartu Ülikooli Pärnu kolledž endaga liituma inseneeriavaldkonna kogukonnajuhti.
  • uudis
TÜ Pärnu kolledž ootab oma meeskonnaga liituma majandusanalüütikut, kelle töö eesmärgiks on luua Pärnumaa innovatsioonikeskus KOBAR rakendusuuringutega uut erialateadmist piirkondlikeks kestlikeks uuendusteks.
  • uudis
Kolmapäeval, 10. aprillil kell 19 antakse start juba teist korda toimuvale Tartu Ülikooli kevadjooksule.
  • #kestlikkus
  • uudis
10. aprillil 2024 kell 19 toimub Pärnu restoranis Kolhethi (Kuninga 36) Pärnu kolledži populaarse vestlusõhtute sarja „4 samba jutud“ järjekordne kohtumine.
  • #ühiskonnale
  • uudis
21. märtsil Pärnu Kontserdimajas toimunud töö- ja praktikamess "Karjääri start 2024" meelitas kohale rohkem kui 2000 huvilist. Sündmus pakkus suurepärast platvormi õpilastele, tudengitele ja tööotsijatele, et kohtuda potentsiaalsete töö- ja praktikapakkujatega ning haridusasutustega.
  • #ettevõtlus
  • uudis
Tartu Ülikool kutsub oma vilistlasi 18. mail taas ülikoolilinna. Kokkutuleku „Tagasi ülikooli“ päeva esimese poole sisustavad taaskohtumised instituutides, ringkäigud ülikooli hoonetes, legendaarsete õppejõudude loengud ja taaselustatud tudengitraditsioonid. Õhtul toimub ühislaulmine peahoone ees, rongkäik ja pidu spordihoones 2 Quick Starti, Justamendi jt saatel.
  • #vilistlaste kokkutulek
  • uudis
Ootame nii terveid klasse koos õpetajaga kui ka üksikhuvilisi 10. aprillil TÜ Pärnu kolledži avatud uste päevale. Tulijaid ootab rikkalik programm alates töötubadest kuni majatuurideni, mis annavad võimaluse tutvuda kõigega, mida Pärnu kolledžil on pakkuda.
  • #sisseastumine
  • uudis
Malle Erendi isikunäitus “Armastusega".
  • #kultuur
  • uudis
Kontserdisari „Harmonia Universitatis“ on (üli)õpilastele tasuta.
  • #kultuur
  • uudis
Maikuus, kui loodus ärkab ja toomepuud Tartus õitsele puhkevad, ootame kõiki Pärnu kolledži vilistlasi osalema Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutulekul „Tagasi ülikooli”.
  • #vilistlaste kokkutulek