AAA

Seitsme riigi noored jagavad mõtteid Pärnumaast kui turismisihtkohast

5 augustil jõuavad Pärnusse Tartu Ülikooli Pärnu kolledži ja Läti Vidzeme Rakenduskõrgkooli ühiselt korraldatava rahvusvahelise suveülikooli üliõpilased. Osalejad on Aserbaidžaanist, Usbekistanist, Küproselt, Saksamaalt, Leedust, Hiinast ja Slovakkiast, kokku 10 üliõpilast.

Suvekursus on teist aastat jätkuv koostöö Vidzeme Rakenduskõrgkooliga ning „Learn and Experience Baltics: Nature, Culture and Spa Tourism“ nimelise kursuse eesmärk on kahe nädala kestel jagada osalejatele teadmisi loodus-, kultuuri- ning spaaturismist, rikastades teadmisi praktiliste näidetega. Esimene nädal viibitakse Lätis, kus peamine rõhk õppetööl on loodusturismil Valmiera piirkonna näitel. Teine nädal veedetakse Pärnus, kus on planeeritud teemakohased loengud ning Kihnu saare ja spaade külastused, mille tulemusena saavad osalejad ülevaate kultuuri- ja spaaturismist Pärnumaa näitel.

„Kursuse lõpuks on osalejad teadlikud Pärnumaast kui turismisihtkohast ning pakuvad siin nähtu, kogetu ja kuuldu põhjal välja enda nägemuse, kuidas Pärnumaad kui turismisihtkohta saaks atraktiivsemaks muuta,“ ütles kursuse programmijuht Kai Tomasberg Pärnu kolledžist.

Lisainformatsioon:

Helen Ilves
helen [dot] ilves [ät] ut [dot] ee
513 8087