Kestab vastuvõtt Tartu Ülikooli Pärnu kolledži päevasesse õppesse

Tänaseks on esitatud 290 avaldust 57-le riigieelarvelisele kohale ja 83 avaldust 99-le riigieelarvevälisele kohale. Kandideerida saab ettevõtluse ja projektijuhtimise, sotsiaaltöö korralduse ja rehabilitatsiooni korralduse (kaks eriala: sotsiaaltöö korraldus ja rehabilitatsiooni korraldus) ning  turismi- ja hotelliettevõtluse õppekavale.
Samuti on võimalik kandideerida veel ingliskeelse magistrikava Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine riigieelarvevälistele kohtadele.

Avalduse saab esitada nii internetilehe www.sais.ee kaudu kui ise tööpäevadel 10-16 Pärnu kolledžisse (Ringi 35, Pärnu) või Tartu Ülikooli peahoonesse (Ülikooli 18, Tartu) kohale tulles. Avaldusi võetakse vastu 06. juulini.